Het feest van de Zwaan is een reeks voorstellingen door het koor Cappella Pratensis. Zat zijn zangers die zonder ondersteuning van instrumenten meerstemmige liederen zingen uit de 15de en 16de eeuw. In deze tijd kende Brabant een rijke Bourgondische cultuur. Lees meer over de voorstelling.
Speciaal voor scholen komen er schoolvoorstellingen. Er komen vier zangers, er is een animatiefilm en een verteller. Daarnaast worden er kleine Middeleeuwse hapjes rondgedeeld! De kinderen worden ruim drie kwartier volledig ondergedompeld in de Middeleeuwen. Een prachtige beleving in het oude Bourgondische Brabant.
In Heusden kunnen we deze organiseren in een lokale kerk in de buurt van school! Dat is mogelijk als je met minimaal 2 klassen komt. Neem daarvoor (vóór 10 juni 2022) contact op marjolein@trefpuntheusden.nl
Voor groep 5 t/m 8. € 150,- per groep